Zatrudni Kierownika Budowy - praca na sta貫 - Og這szenia Grudzi康z
Dodane: 23/06/2017 12:06:51
miesi帷 temu
Firma z 26 letnim do鈍iadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i przemys這wym w Polsce jak i za granic poszukuje Kandydat闚 na stanowisko:

Kierownik Budowy

Zadania:
• Zarz康zanie procesami budowy od przygotowania do odbioru
• Nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej
• Prowadzenie dokumentacji budowy
• Koordynacja rob鏒 zgodnie z harmonogramem
• Wsp馧praca z inspektorami nadzoru, projektantami i podwykonawcami
• Realizacja budowy zgodnie z planowanym bud瞠tem koszt闚 kontraktu

Wymagania:
• Do鈍iadczenie na wy瞠j wymienionym stanowisku
• Wykszta販enie wy窺ze techniczne na kierunku Budownictwo
• Uprawnienia budowlane do nadzoru i kierowania robotami budowlanymi bez ogranicze
• Znajomo嗆 przepis闚 prawa budowlanego
• Praktyczna umiej皻no嗆 obs逝gi komputera – pakiet MS Office
• Znajomo嗆 program闚 auto CAD oraz programu kosztorysowego
• Aktualne za鈍iadczenie o przynale積o軼i do Izby In篡nier闚 Budownictwa

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego do鈍iadczenia i zawodowej wiedzy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o prac lub umowa wsp馧pracy
• Niezb璠ne narz璠zie do pracy
• Sta陰 wsp馧prac
Kontakt:
Justyna Kulpa
Telefon:
798056274

Ods這n: 7
      Zobacz Katalog Grudzi康zkich Wizyt闚ek

GRUDZI.ZKIE OGΜSZENIA
www.grudziadz.net.ogloszenia.pl