Zlecenia w Niemczech dla podwykonawc闚 - bran瘸 budowlana - Og這szenia Grudzi康z
Dodane: 19/09/2017 11:22:05
4 dni temu
Certyfikowana agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o. (nr 10965), poszukuje:

Podwykonawc闚 z bran篡 budowlanej dla niemieckich klient闚

Opis stanowiska:
Poszukujemy os鏏 z do鈍iadczenie na stanowiskach tj. murarz, cie郵a, zbrojarz, betoniarz, brukarz, pracownik闚 og鏊nobudowlanych. Zatrudnienie na terenie Niemiec na dzia豉lno軼i gospodarczej.
Wymagania:
Do鈍iadczenia zawodowego na wskazanym stanowisku – 2-3 lata,
W豉sna dzia豉lno嗆 gospodarcza w Polsce lub ch耩 jej za這瞠nia,
Mile widziana znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego oraz w豉sne auto
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe – zarobki miesi璚zne rz璠u ok. 10 000 z netto!
Pomoc w za這瞠niu dzia豉lno軼i gospodarczej,
Pomoc w rozliczeniu wystawionych rachunk闚,
Opiek biura podczas odbywania kontrakt闚,
D逝gotrwa陰 wsp馧prac na terenie ca造ch Niemiec,
100% gwarancji p豉tno軼i za wykonane us逝gi,
Mo磧iwo嗆 zjazd闚 do Polski co 6 tygodni.

Istnieje mo磧iwo嗆 zatrudnienia brygad pracownik闚!
Wi璚ej szczeg馧闚 pod nr tel. +48 792 488 288, +48 571 255 502 lub +48 533 105 666.
CV prosimy przesy豉 poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ, albo na adres mailowy: info@persona-direktservice.pl

Do zg這szenia nale篡 do陰czy klauzul: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Kontakt:
Persona
Telefon:
792488288

Ods這n: 10
      Zobacz Katalog Grudzi康zkich Wizyt闚ek

GRUDZI.ZKIE OGΜSZENIA
www.grudziadz.net.ogloszenia.pl