<< Poka wszystkie
Pracownik produkcji w bran篡 spo篡wczej - Og這szenia Grudzi康z
Dodane: 3/10/2017 11:43:44
2 tygodnie temu
Grupa Work Service dzia豉 od 1999 roku i jest najwi瘯sz agencj zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy si w us逝gach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Ju ponad 3000 pracodawc闚 wybra這 Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 os鏏 miesi璚znie za naszym po鈔ednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy 字odkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydat闚 na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Grudzi康z

Nie wymagamy do鈍iadczenia!

Zadania:
- proste prace przy linii produkcyjnej
- sortowanie, pakowanie produkt闚 z bran篡 spo篡wczej

Wymagania:
- gotowo嗆 do pracy w systemie 3-zmianowym
- ksi捫eczka do cel闚 sanitarno-epidemiologicznych lub ch耩 jej wyrobienia
- sumienno嗆

Oferta:
- umowa o prac tymczasow
- zatrudnienie w pe軟ym wymiarze czasu pracy
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV na adres: Katarzyna.Nykiel@workservice.pl lub kontakt pod numerem 508 040 131.
Kontakt:
Work Service
Telefon:
508040131

Ods這n: 5
      Zobacz Katalog Grudzi康zkich Wizyt闚ek

GRUDZI.ZKIE OGΜSZENIA
www.grudziadz.net.ogloszenia.pl