ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - WARSZAWA - Og這szenia Grudzi康z
Dodane: 9/10/2017 10:42:20
tydzie temu
Firma specjalizuj帷a si od 30 lat w zakresie monta簑 instalacji elektrycznych w Polsce i za granic poszukuje Kandydata na stanowisko:

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - WARSZAWA

Zadania:
• wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkaniowych

Wymagania:
• do鈍iadczenie na wy瞠j wymienionym stanowisku
• uprawnienia SEP do 1kV lub powy瞠j
• wykszta販enie zawodowe lub 鈔ednie o specjalno軼i elektronika elektrotechnika, automatyka, elektryka
• umiej皻no嗆 pos逝giwania si dokumentacj techniczn oraz czytania schemat闚 technicznych
• mile widziane do鈍iadczenie w wykonywaniu instalacji s豉bopr康owych.

Oferujemy :
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac
• d逝gofalow wsp馧prac
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego do鈍iadczenia i zawodowej wiedzy + dieta za delegacj 30,00 z netto
• zakwaterowanie oraz przejazd do miejsca pracy zapewnia Pracodawca
• mo磧iwo嗆 korzystania z Zak豉dowego Funduszu 安iadcze Socjalnych oraz karty MultiSport.

Dla ch皻nych mo磧iwy wyjazd do pracy na naszych budowach na terenie Niemiec.

Osoby zainteresowane powy窺zym stanowiskiem zapraszamy do przes豉nia aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Justyn Kulpa pod nr: 798-056-274

e-mail: justyna.kulpa@pracownicybudowlania.pl