Firma HDOmedical Sp. z o.o. z siedzib w Warszawie zatrudni Rekrutera opiekunek os鏏 starszych - Og這szenia Grudzi康z
Dodane: 21/03/2019 11:57:05
3 dni temu
Firma HDOmedical Sp. z o.o. z siedzib w Warszawie zatrudni
Rekrutera opiekunek os鏏 starszych
(praca zdalna na pe貫n etat).
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku b璠zie odpowiedzialna za:
-aktywne pozyskiwanie z r騜nych 廝鏚e opiekunek i personelu medycznego do pracy w Niemczech,
- organizacj i koordynacj wyjazdu oraz pobytu personelu opieku鎍zego za granic
- wsp馧prac z Urz璠ami Pracy, uczelniami i innymi instytucjami wspieraj帷ymi rynek pracy
Wymagania:
- do鈍iadczenie w rekrutacji
- dobra organizacja pracy w豉snej
- sumienno嗆
- dyspozycyjno嗆
- kreatywno嗆
- 豉two嗆 nawi您ywania kontakt闚
- znajomo嗆 MS Office
- mile widziana znajomo嗆 Social Media
- znajomo嗆 j. niemieckiego min. B2
Oferujemy:
- prac zdaln (z domu) w oparciu o umow o prac na pe貫n etat
- niezb璠ne narz璠zia do pracy (laptop, telefon)
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiej皻no軼i i do鈍iadczenia
Prosimy o kontakt tel. Agnieszka Drabot +48 669 914 984
Kontakt:
HDOmedical
Telefon:
669914984

Ods這n: 223
      Zobacz Katalog Grudzi康zkich Wizyt闚ek

GRUDZI.ZKIE OGΜSZENIA
www.grudziadz.net.ogloszenia.pl