Pomocnik na produkcji/Niemcy/ Zarobki od 1400 € netto + zakwaterowanie GRATIS - Og這szenia Grudzi康z
Dodane: 17/04/2018 10:45:46
miesi帷 temu
Firma Frimberger Personalleasing jest firm godn zaufania z wieloletnim sta瞠m na niemieckim rynku pracy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Zatrudniamy pracownik闚 nie tylko z Europy Wschodniej, ale rownie z Europy Po逝dniowej. Oferujemy Pa雟twu umow o prac na czas nieokre郵ony ze wszystkimi pakietami socjalnymi, opieka spo貫czn jak i wsparciem polskoj瞛ycznego dysponenta.
Naszym nadrz璠nym celem jest zadowolenie os鏏 oraz firm korzystaj帷ych z naszych us逝g.

Obecnie dla naszego klienta na Bawarii/Niemcy poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY
Zadania:
- produkcja kokpit闚, zderzak闚 i innych cz窷ci samochodowych
Wymagania:
- dobra znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego min. A2
- uprawnienia na w霩ki wid這we
- auto potrzebne na ewentualne dojazdy do pracy
- gotowo嗆 do pracy zmianowej

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
- niemieck umow na czas nieokre郵ony
- prac na pe貫n etat
- wsparcie dysponenta
- zakwaterowanie: pok鎩 2 os. za darmo lub pok鎩 1 os. koszt 250 €
- ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania sk豉dek
- stawki od 10 € brutto + Fahrgeld

Kontakt: E.Wieczorkiewicz@frimberger-personalleasing.de / www.frimberger-personalleasing.de
Tel. 0173/ 39 43 271 lub +49 0941 280 720
S.I.Frimberger e.K. Personalleasing
Dr.Gessler-Str. 29
93051 Regensburg/ Niemcy
Kontakt:
Frimberger Personalleasing
Telefon:
+491733943271

Ods這n: 5
      Zobacz Katalog Grudzi康zkich Wizyt闚ek

GRUDZI.ZKIE OGΜSZENIA
www.grudziadz.net.ogloszenia.pl