<< Poka wszystkie
KIEROWNIK ROB紘 - Szwecja - Og這szenia Grudzi康z
Dodane: 23/05/2018 21:07:26
3 tygodnie temu
KIEROWNIK ROB紘 - Szwecja
Kim jeste鄉y?
Firm o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadz帷 us逝gi w dziedzinie budownictwa in篡nieryjnego i przemys這wego poszukujemy do naszego zespo逝:

KIEROWNIKA ROB紘 Z J. ANGIELSKIM
*nie wymagamy uprawnie budowlanych

Jakie zadania na Ciebie czekaj?
• Nadz鏎 nad prawid這wym wykonywaniem prac zbrojarskich
• 圭is豉 wsp馧praca z Majstrem oraz z brygadami
Czego oczekujemy od Ciebie?
• Wykszta販enia wy窺zego budowlanego
• Swobodnego porozumiewania si w j瞛yku angielskim
• Prowadzenia dokumentacji budowy
• Koordynacji rob鏒 zgodnie z harmonogramem oraz nadz鏎 nad poprawno軼i wykonywanych prac
Co My mo瞠my zaoferowa?
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac
• Atrakcyjne wynagrodzenie z awansami finansowymi
• Zorganizowane i op豉cone mieszkania 陰cznie z mediami- pokoje jednoosobowe
• Do dyspozycji auto s逝瘺owe, niezb璠ne narz璠zia do pracy
• Dojazd do pracy, przejazdy z kontraktu w dwie strony oraz na 鈍i皻a
• ZUS op豉cony od realnych zarobk闚
• Wynagrodzenie wyp豉cane w euro do 10-tego ka盥ego miesi帷a
Kontakt
Je郵i zainteresowa豉 Ci nasza oferta prze郵ij nam swoje CV e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl lub zadzwo (tel. 798-056-274 Justyna)

Numer wpisu do rejestru 13471

Kontakt:
JUSTYNA KULPA
Telefon:
798-056-274

Ods這n: 6
      Zobacz Katalog Grudzi康zkich Wizyt闚ek

GRUDZI.ZKIE OGΜSZENIA
www.grudziadz.net.ogloszenia.pl