Cie郵a/Zbrojarz/Betoniarz – Niemcy i Szwecja - Og這szenia Grudzi康z
Dodane: 18/06/2018 18:09:20
4 tygodnie temu
Kim jeste鄉y?
Firm zajmuj帷 si kompleksow realizacj obiekt闚 mieszkaniowych, u篡teczno軼i publicznej, przemys這wych i specjalistycznych. Aktualnie do naszych brygad poszukujemy:
CIE印I SZALUNKOWYCH/ZBROJARZY
Jakie zadania na Ciebie czekaj?
· Monta szalunk闚 systemowych i tradycyjnych
· Wi您anie c璕ami
· Wsp馧praca z brygad
Czego oczekujemy od Ciebie?
· Znajomo軼i system闚 szalunk闚
· Ch璚i do pracy i samodzielno軼i
· Odczytywania rysunk闚 zbrojarskich lub ciesielskich
Co My Ci damy?
· Zatrudnienie na podstawie umowy o prac
· Wynagrodzenie Niemcy - 10 euro netto/h - Niemcy
· Wynagrodzenie Szwecja 100-120 koron netto/h -Szwecja
· Zorganizowane i op豉cone mieszkanie 陰cznie z mediami
· Przejazdy op豉cone i zorganizowane przez firm
· Wynagrodzenie wyp豉cane w euro do 10-tego ka盥ego miesi帷a
· Mo磧iwo嗆 pobrania zaliczki
· Urlop 30 dni - ULAK, Kindergeld
· Narz璠zia oraz odzie robocz i ochronn (buty, kask)
· Praca na sta貫 nie na kr鏒ki kontrakt
Kontakt
Jedyne co musisz zrobi to wys豉 swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwoni 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471

Kontakt:
Justyna Kulpa
Telefon:
798056274

Ods這n: 7
      Zobacz Katalog Grudzi康zkich Wizyt闚ek

GRUDZI.ZKIE OGΜSZENIA
www.grudziadz.net.ogloszenia.pl