<< Poka wszystkie
ANKIETER/ANKIETERKA - Og這szenia Grudzi康z
Dodane: 14/08/2018 11:46:49
miesi帷 temu
Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, nale膨ca do Grupa WW sp. z o.o. z siedzib w Rzeszowie, w zwi您ku z rozwojem i realizacj nowych projekt闚 badawczych poszukuje os鏏 ch皻nych do wsp馧pracy na stanowisku

ANKIETER/ANKIETERKA

Opis stanowiska:
- Przeprowadzanie wywiad闚 bezpo鈔ednich z respondentami,
- Informowanie koordynatora o post瘼ach realizacji badania i ewentualnych trudno軼iach,
- Przestrzeganie zasad poufno軼i realizowanych projekt闚 i ochrony danych osobowych respondent闚.

Wymagania:
1. Wytrwa這嗆 i rzetelno嗆 w realizowaniu postawionych zada
2. Komunikatywno嗆 i klarowno嗆 formu這wania wypowiedzi w mowie i pi鄉ie
3. Uczciwo嗆 i terminowo嗆 wykonywanych zada
4. Mile widziane do鈍iadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
a) Prac na podstawie umowy zlecenia
b) Udzia w realizacji ciekawych projekt闚 zwi您anych z badaniami rynku i badaniami spo貫cznymi
c) Zwrot koszt闚 dojazdu

Zasady wsp馧pracy:
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy si dopiero w trakcie przygotowa do realizacji konkretnego projektu badawczego. Ankieter zatrudniony jest przy wykonywaniu okre郵onego zlecenia zatem jest to praca o charakterze dorywczym.

Je郵i jeste zainteresowany prac na wy瞠j opisanym stanowisku to zg這 si do nas poprzez wype軟ienie formularza rekrutacyjnego, kt鏎y znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Informujemy, 瞠 skontaktujemy si jedynie z wybranymi osobami.
Kontakt:
Joanna Kowal
Telefon:
17 785 22 61

Ods這n: 4
      Zobacz Katalog Grudzi康zkich Wizyt闚ek

GRUDZI.ZKIE OGΜSZENIA
www.grudziadz.net.ogloszenia.pl