Komisjoner - Zacznij teraz, wr鵵 przed 鈍i皻ami (Niemcy) - Og這szenia Grudzi康z
Dodane: 9/11/2018 10:10:57
tydzie temu
Zarabiaj w euro bli瞠j domu! Wykorzystaj sw鎩 niemiecki w praktyce i wyjed do Niemiec! Komisjonowanie w magazynie z asortymentem domowym i zabawkami! Zacznij teraz i wr鵵 do Polski przed 安i皻ami Bo瞠go Narodzenia!

Komisjoner - Zacznij teraz, wr鵵 przed 鈍i皻ami (Niemcy)
Miejsce pracy: Gernsheim (Okolice Frankfurtu nad Menem), Niemcy

Opis Stanowiska:
- T逝maczenie polece prze這穎nych z j瞛yka niemieckiego na polski
- Zbieranie zam闚ie w magazynie z artyku豉mi sprz皻u domowego i asortymentu dzieci璚ego
- Sprawdzanie zam闚ie pod wzgl璠em poprawnej zawarto軼i
- Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysy趾i
- Praca zmianowa

Wymagania:
- Znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego - warunek konieczny
- Do鈍iadczenie jako Order Picker mile widziane
- Prawo jazdy kat B mile widziane
- Pracowito嗆, punktualno嗆 i niezawodno嗆
- Gotowo嗆 do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Atrakcyjn stawk 11,05€
- Prac na 3 zmiany
- Niedziele przed 鈍i皻ami mog by pracuj帷e (+50%)
- Wyp豉ta jest do 15-go dnia bankowego nast瘼nego miesi帷a
- Koszt zakwaterowania wynosi 55€ za tydzie
- Zakwaterowanie w odleg這軼i od 5km do max 12 km od miejsca pracy

Prosimy wysy豉 CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcesz aplikowa na nasz ofert pracy? W linku poni瞠j znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu b璠zie przetwarza Twoje dane osobowe.
Kontakt:
OTTO Work Force Solutions
Telefon:
+48 515 732 056

Ods這n: 1
      Zobacz Katalog Grudzi康zkich Wizyt闚ek

GRUDZI.ZKIE OGΜSZENIA
www.grudziadz.net.ogloszenia.pl